Darczyńcy i Stypendy¶ci

KOLEJNE EDYCJE ¦FS

Stypendia ¦l±skiego Funduszu Stypendialnego im. Adama Graczyńskiego XVI edycja

22 grudnia 2008 r.


W poniedziałek, 15 grudnia w Sali Koncertowej Polskiego Radia w Katowicach odbyła się XVI edycja uroczystego wręczenia stypendiów ¦l±skiego Funduszu Stypendialnego im. Adama Graczyńskiego. Rada Fundacji pod przewodnictwem Wicemarszałek Senatu RP Krystyny Bochenek przyznała 34 stypendia, w tym dwa specjalne. Jedno z nich otrzymał szef fundacji "Kruchy Dotyk" Przemek Sobieszczuk - pomagaj±cy chorym na Epidermolysis Bullosa (EB) i sam cierpi±cy na tę chorobę. Drugie dostał młody fotografik Wojtek Kukuczka - twórca zdjęć do wydanego w tym roku kalendarza, którego bohaterami zostały dzieci ofiar wypadków w kopalniach.

Wręczenie nagród 1

Prócz wsparcia finansowego Fundacja przyznała nagrodę w postaci laptopa, ufundowanego przez jednego z darczyńców ¦FS. Całkowita kwota wsparcia wynosiła ponad 51 tys. złotych.

Wręczenie nagród 2
Wręczenie nagród 3

Kolejna, XVII już edycja stypendiów ¦l±skiego Funduszu Stypendialnego zostanie ogłoszona w lutym 2009 roku. Wnioski o pomoc ze ¶rodków Fundacji, po zakończeniu zimowej sesji egzaminacyjnej, należy przesyłać na adres Fundacji:

¦l±ski Fundusz Stypendialny im. Adama Graczyńskiego
ul. Astrów 10,
40-045 Katowice

projekt Doroty Howikowicz

DARCZYŃCY XXX EDYCJI

© copyrights by ¦l±ski Fundusz Stypendialny